شرکت آریا توان افزا وارد کننده این محصولات در ایران است که به دلیل کیفیت بالای پوکه های آرایشی از فروش خوبی در ایران برخوردار است

پوکه ریمل

بسته بندی پوکه ریمل یکی از متنوع ترین بسته بندیها است. زیرا تنوع پوکه ها و فرچه های آن با کاربردهای مختلف بسیار زیاد است. استفاده ی صحیح از پوکه ریمل اهمیت بسیار بالایی دارد.

فرچه ها در شکلهای مختلف جهت پرتر نشان دادن و یا بلند تر نشان دادن و یا حتی پر رنگ تر نشان دادن مژه ها برای افراد مختلف با خواسته های مختلف موجود می باشد. اما اکثر افراد به دلیل نداشتن آگاهی از نوع بسته بندی پوکه ریمل به اشتباه خرید می نمایند. 

محصولات دیگر دارای فرچه پوکه خط چشم می باشد که این محصول نیز دارای فرچه های متفاوتی می باشد. 

انواع مختلف فرچه ریمل

همانطور که گفته شد در تولید پوکه ریمل علاوه بر تفاوت ظاهری معمول در سایر ظروف آرایشی بهداشتی در نوع ساختار نیز تفاوتی هایی وجود دارد که تولید کنندگان مواد آرایشی هنگام خرید پوکه ریمل باید به این موضوع دقت کنند. 

از انواع این فرچه می توان نمونه های زیر را نام برد:

فرچه های پرپشت: فرچه های پرپشت در این مدل پوکه ریمل برای پرپشت نشان دادن مژه ها استفاده می شود و هرچه موهای فرچه سفت تر باشد کار حجم دادن را بهتر انجام می دهند. 

فرچه های نازک: از این مدل فرچه برای بلندتر کردن مژه ها استفاده می شود.

فرچه های حبابی: این فرچه ها دارای سه قسمت برجسته می باشد که برای تمرکز روی سه قسمت مژه استفاده می شود

فرچه های منحنی: از این مدل فرچه که تقریبا قالب مژه ها است برای کمک به یکنواخت زدن ریمل روی مژه ها استفاده می شود. 

فرچه ی S شکل: استفاده از این مدل فرچه از انباشته شدن ریمل روی مزها جلوگیری می کند اما به خوبی لایه ضخیمی از ریمل را می توانید روی مژه ها قرار داد. برای خرید پوکه ریمل باید بدانیدکه این مدل با مدل پرپشت کننده متفاوت است. 

فرچه های هرمی شکل: از این مدل مژه ها برای مرتب کردن مژه ها ریمل زده شده بوسیله ی نوک فرچه استفاده می شود. 

فرچه های توپی شکل: از این مدل فرچه که در تولید پوکه ریمل کمتر استفاده می شود و خریدار کمتری نیز دارد، برای قسمت هایی مانند گوشه چشم که به راحتی امکان ریمل زدن آن ها نیست، استفاده می شود. 

فرچه های ساعت شنی: از این مدل فرچه نیز برای کمکبه یکنواخت زدن ریمل استفاده می شود.